Acıbadem Mahallesi Çeçen Sk. Akasya A Kule Kent Etabı Apt. No:25A/150 Üsküdar/İstanbul
tren

Hakkımızda

Hoopla – Kazançlı Alışveriş!

Sevgili tüketicilerimiz,

Başınız yoğun kafanız karışık biliyoruz. Kira, faturalar, çocukların eğitim masrafları, kooperatifin aidatları, kılık kıyafet giderleri bir de artan market masrafları… Hayat git gide zorlaşıyor. Doluya koysanız almıyor, boşa koysanız dolmuyor. Etrafta bir sürü market, Covid ile beraber çıkan bir sürü e-ticaret sitesi, hepsi de hem zamandan kazandırdığını hem de ekonomik olduklarını söylüyorlar. Aslında öyle mi? Yoksa birçoğu yükselttikleri fiyatları indirip size özel kampanya yapıyoruz mu diyorlar. Zaman önemli sizler için değerli, ya aile bütçesi? Evet bütçeme dikkat etmeliyim ve siparişlerimi aynı gün ya da en geç ertesi gün alsam da olur diyorsanız, Hoopla tam size göre. Geniş ürün yelpazesi, en uygun fiyatlar, gerçek indirimler, bir gün içerisinde sipariş teslimi, dilerseniz kapıda kredi kartı dilerseniz online ödeme seçenekleri Hoopla’da.

Ya sen bakkal abimiz,

Her köşe başında mantar gibi biten süpermarketlere, indirim marketlerine karşı ayakta kalmakta zorlanıyor musun? Üretici firmalar onlara büyük indirimler hediyeler verip kampanyalar yaparken seni dışarıda mı bırakıyor? Bakkallar olarak bir araya gelip pazarlık yapıp daha ucuza tedarik edemiyor musunuz? Ürün rafta yoka düştüğünde distribütörün elemanını 1 hafta 15 gün beklemek zorunda mısınız? Yoksa distribütörün elemanı uğramıyor mu bile? Bu sorulardan birine ya da birkaçına evet diyorsan, gel aramıza katıl. Hoopla tam sana göre, Hoopla olarak yüklü miktarda alım yapıp maliyetleri düşürüyoruz. Damlaya damlaya göl olup bakkallarımızın maliyetlerini düşürmek istiyoruz. Yapman gereken uygulamadaki bakkallara özel Hoopla Toptan marketten sipariş vermek. Ürünler bir gün sonra rafında hem de ödemeleri kredi kartıyla yapıp vadeli alabiliyorsun. Dedik ya Hoopla – Kazançlı Alışveriş!

Alışverişi, ürün tedariğini bize bırakın siz bütçenizi koruyun, sevdiklerinizle vakit geçirin, işinizi büyütün. Hem de ne evden ne de dükkândan çıkmadan!

İletişim Bilgileri

Ticari Ünvan: Hoopla Elektronik Ticaret ve Lojistik A.Ş.

Merkez Ofis: Acıbadem Mah. Çeçen S. Akasya-A, Kent Etabı Apt.No 25 A/150 Üsküdar İstanbul

E-Posta: destek@hoopla.com.tr

Whatsapp: 0535 010 1040

Lojistik merkezi: Macunköy Mah. Gimat Toptancılar Sitesi 183. Cd No 6 Yenimahalle Ankara