Hoopla uygulamasını Android ve IOS işletim sistemli cep telefonlarınıza indirip, üye olabilirsiniz.

Hoopla tekliflerinizi bulunduğunuz işletmenin teknik altyapisina gore 2 şekilde kullanabilirsiniz:

 a) Uygulamanin sizden telefonunuzun ekranında çıkan QR Kodu işletmede taratmanızı istediği fırsatlar için:

 1.     Teklifi kullanmak istediğiniz işletmeyi uygulamada “Cevremdeki Teklifler” kısmından bulun.

 2.     Kullanmak istediğiniz teklifi seçin.

 3.     İşletmeye HOOPLA teklifini kullanmak istediğinizi belirtin.

 4.     Teklife tıklayın. 

 5.     Telefonunuzun uygulama ekranında çıkan QR kodu işletmede kasa sisteminden veya işletmede bulunan Hoopla İşletme Uygulaması yardımıyla okutturun. 

 6.     Böylelikle alımlarınız, ücretsiz hakkınız veya indiriminiz sistemimize işlenip; teklifin niteliğine göre hesabınıza yansıtılacaktır.

 7.     Çoklu alımlarda 4. ve 5. adımları tekrarlayın

b)     Uygulamanin sizden işletmedeki QR Kodu taratmanızı istediği fırsatlar için:

 1.     Teklifi kullanmak istediğiniz işletmeyi uygulamada “Cevremdeki Teklifler” kısmından bulun.

 2.     Kullanmak istediğiniz teklifi seçin.

 3.     İşletmeye HOOPLA teklifini kullanmak istediğinizi belirtin.

 4.     Teklife tıklayın. Açılan ekranda TARA tuşuna tıklayın

 5.     Teklifin geçerli oldugu işletmede bulunan QR kodu telefonunuz aracılığı ile okutun. Çok alımlı tekliflerde; QR Kod taratıldıktan sonra alt kuponlar açılacaktır. Bu kupona yada  kuponlara tıklayıp KULLAN butonuyla kullanımı gerçeklestirin

 6.     Daha sonraki ekranda işletmenin işletmeye özel PIN Kodunu girmesini isteyin

 7.     Böylelikle alımlarınız, ücretsiz hakkınız veya indiriminiz sistemimize işlenip; teklifin niteliğine göre hesabınıza yansıtılacaktır.

 8.     Çoklu alımlarda 4. 5. ve 6. adımları tekrarlayın

İndirimli teklifin geçerli olduğu işletmede, Hoopla teklifini kullanmak istediğinizi belirtiniz, Uygulamada gösterildigi şekilde teklifin kullanimini gercekleştirdikten sonra indirim miktari hesabınıza yansıtılacaktır.

Bir Alana Bir Bedava teklifin geçerli olduğu işletmede, Hoopla teklifini kullanmak istediğinizi belirtiniz, teklifi kullanıp, ücrete tabi olan ürünün ödemesini yaptıktan sonra ücretsiz hakkınızı elde etmiş olacaksınız. Ücretsiz olan ürün ya da servisi isterseniz  anında; veya uygulamada belirtilen tarihler dahilinde baska bir günde işletmeden talep edebilirsiniz. Bunun için, işletme içerisinde telefonunuz uygulama ekranında çıkan hediye ürüne ait QR Kodu taratmanız yeterli!

Mesela Üç Alana Bir Bedava teklifin bulunduğu işletmede, hediye olan ürünü veya servisi hak edebilmeniz icin, ücrete tabi olan 3 ana ürünün alımını yapmanız gerekmektedir. Ücrete tabi ürünlerin alımını aynı anda veya değişik zamanlarda yapabilirsiniz (tum ürünleri tek seferde alabileceğiniz gibi; isterseniz ilk ürünü bugün, ikincisini yarın veya herhangi bir gün, üçüncüsünü de istediğiniz bambaşka bir gün alabilirsiniz). Ücrete tabi alımlar gerçekleştirildikten sonra Ücretsiz olan ürün ya da servisi isterseniz  anında; veya uygulamada belirtilen tarihler dahilinde baska bir günde işletmeden talep edebilirsiniz. Bunun için, işletme içerisinde telefonunuz uygulama ekranında çıkan hediye ürüne ait QR Kodu taratmanız yeterli!

Uygulamada İşletmenin içerisindeki “Bu Mekanın Size Teklifleri” bölümünde ücretsiz hakkınızı gösteren ana kupona tıklayın. Gelen onay ekranında “Onayla” butonunu tıklayın. İşletmenin teknik altyapisina göre telefonunuzun ekranında çıkan QR kodu işletmede kasa sistemi / Hoopla İşletme Uygulaması yardımıyla tarattırın (veya kuponun durumuna gore açılan ekranda TARA tuşuna tıklayıp işletmedeki QR kodu taratın ve işletmenin işletmeye özel PIN Kodunu girmesini isteyin.)

Açılan ekranda “Kazanmış olduğunuz 1 adet ücretsiz hakkınızı işletmeden talep edebilirsiniz” mesajını görevliye gösterin, ücretsiz hakkınızı talep edin.

Bazı kuponlar haftanın günün belirli zamanlarında aktif görünmeyebilir. Kuponlarınız; işletme sözleşmemize göre

a) 7 gün 24 saat

b) Sadece hafta sonu

c) Sadece hafta içi

d) Gün içinde belirli bir saat aralığında kullanılabilecek

fırsatlar olarak önceden sınıflandırılmışlardır. Kullanılabilecekleri gün ve saat aralıkları kuponların üzerinde belirtilmiştir ve kullanılabilcekleri zaman diliminde kuponlar kendiliğinden aktive olacaklardır.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda, lütfen ödemeyi işletmenin getirdiği sekilde yapınız. Yaşadığnız problemi, işletme detayları ile birlikte  musterihizmetleri@hooplatr.com adresine  iletiniz veya uygulamanızda bulunan “Destek “ kısmından bize bildirimde bulununuz.