Acıbadem Mahallesi Çeçen Sk. Akasya A Kule Kent Etabı Apt. No:25A/150 Üsküdar/İstanbul

Geleneksel Kanal/Ev Dışı Tüketim Noktasıyım

Anasayfa » Geleneksel Kanal/Ev Dışı Tüketim Noktasıyım

Geleneksel Kanal/Ev Dışı Tüketim Noktasıyım

Eğer sen de Türkiye’deki 380b geleneksel kanal ve EDT noktasından biriysen, firmalar ve distribütörler tarafından düzenli ziyaret edilmiyorsan, satacağın ürünleri tedarik etmek için toptancılara gitmekten yorulduysan, dükkanını bırakıp tedariğe çıkacak durumun yoksa, distribütörler seni yüklü envanter taşımaya zorladığından envanterini ve nakit akışını düzenlemekte zorlanıyorsan, Hoopla tam sana göre!

Hemen Hoopla uygulamasını ücretsiz olarak indir, Gıdadan Kozmetiğe, Sarf Malzemelerinden Pasta Malzemelerine 1200’e yakın üründen ihtiyacın olanını ihtiyacın kadar sipariş et, aynı gün* veya dilediğin başka bir günde ayağına getirelim! Üstelik sipariş kısıtlaması yok, her gün sipariş ver her gün getirelim. (* Sabah saat 09:00’dan önce girilen siparişler aynı gün sevkedilir) … Avantajlı fiyatlardan, kampanyalardan ve sepet indirimlerinden faydalan. Daha çok al daha çok kazan! Ücretini dilersen kapıda kredi kartı ile, dilersen havale ile dilersen de nakit öde.

Unutma, sipariş ettiğin ürünleri, kendi depolarımızdan, kendi araç ve ekiplerimizle getiriyor, memnuniyetin ve ürünleri ihtiyacın olan zamanda alabilmen için herhangi bir kargolama yapmıyoruz!